previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

‘ଅମ୍ପାୟାରିଂ କରିବାକୁ ଦିଅ, ଚୁପଚାପ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କର’: ବ୍ରଡଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ଅମ୍ପାୟାର

5/07/2022 at 1:33 PM

file pic

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୦୫/୦୭: ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଏଜବେଷ୍ଟନ୍ ଟେଷ୍ଟ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ପ୍ରଥମ ପାଳିରେ ଭାରତ ଏଠାରେ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା । ତେବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଜବରଦସ୍ତ କମବ୍ୟାକ୍ କରିଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କ ଲଢେଇ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏବେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅମ୍ପାୟାର ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଅମ୍ପାୟାର କ୍ୟାଟଲବ୍ରୋ ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳି ଷ୍ଟୁଆର୍ଚ ବ୍ରଡଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଆମକୁ ଅମ୍ପାୟାରିଂ କରିବାକୁ ଦିଅ, ନିଜେ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କର..ନଚେତ୍ ଭଲ ହେବନି..। ଏମିତି କିଛି ବ୍ରଡଙ୍କୁ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କଠୁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଇଂଲଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ପାଳିରେ ଘଟିଥିଲା । ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରଡ୍ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆସିଲା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବାଉନସର୍ ବୋଲିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଶୁଣି ଅମ୍ପାୟାର ଲାଗିଯାଇଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ବାକ୍ ଯୁଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା । ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ଲିପରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ ବିରାଟ । ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ବିରାଟ ରାଗିଯାଇ ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ଚୁପଚାପ୍ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ବର୍ଷା ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ପରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ହସିହସି ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଆଡେ ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

   Related Posts