previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ : ସିଏଏଫ ଜବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

30/05/2020 at 12:45 PM

ନାରାୟଣପୁର ୩୦।୫: ଛତିଶଗଡର ନାରାୟଣପୁରରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସିଏଏଫ (ଛତିଶଗଡ ଆର୍ମଡ ଫୋର୍ସ)ର ଜଣେ ଜବାନ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସାଥୀ ଯବାନଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଜଣେ ଜବାନ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାୟପୁର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ସିଏଏଫର ଆମଦଇ ଘାଟି କ୍ୟାମ୍ପରେ ଜବାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କମାଣ୍ଡର ଘନଶ୍ୟାମ କୁମେଟି ଏକେ-୪୭ ରାଇଫଲରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ବେଳେ ଯବାନ ପିସି ବିନ୍ଦେଶ୍ବର ସାହିନୀ ଏବଂ ରମେଶ୍ବର ସାହୁଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ପ୍ଲାଟୁନ କମାଣ୍ଡର ଲକ୍ଷ୍ମରାମ ପ୍ରେମୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜବାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ଏସପି ମୋହିତ ଗର୍ଗ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇସ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଜବାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଡିଜିପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts