Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମହିଳାଙ୍କ ଇଜ୍ଜତସହ ଖେଳିଲେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକ, ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୟା ଦେଖାଇ ଛାଡ଼ିଦେଉଛି ପୋଲିସ

19/01/2019 at 7:06 PM

ଧାନବାଦ ୧୯/୧- ଝାରଖଣ୍ଡର ଧାନବାଦରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଜଣେ ଅସହାୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଅସଦାଚାରଣ । ହେଲେ ପୋଲିସ କି ପ୍ରଶାସନ କେହି ଶୁଣିନାହିଁନ୍ତି ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ । ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ  ଦୁଷ୍କର୍ମର  ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି ।

ଯୁବତୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ରାହୁଲ ମିଶ୍ରା ଓ ରାହୁଲ ମହତୋ ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଵାର ଜଣାଯାଇଛି । ରାହୁଲ ମିଶ୍ରା ଓ ରାହୁଲ ମହତୋ ଦୁଇଜଣ ବିଧାୟକ ଅରୂପ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ପାଖ ଲୋକ ବୋଲି ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉନାହିଁ ବୋଲି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ ।

ଧାନବାଦର ନିରସା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏହି ଯୁବତୀ ବିଧାୟକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଛନ୍ତି  ଆହୁରୀ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ସେ ନଈକୁ ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଦୁଇ ସମର୍ଥକ ତାଙ୍କୁ ପାଖ ନଈହୁଡ଼ାକୁ ଟେକି ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ ବଳପୂର୍ବକ ଲଗାତର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବେ- ସେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଲୋକ ବୋଲି ବାରମ୍ବାର ଧମକଦେଇ କହିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ସେହି ଭୟରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କାହାକୁ କହି ନଥିଲେ । ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୧୪ ତାରିଖର ଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ।

 ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୧୭ ତାରିଖରେ ପୁଣି ସେଇ ଦୁଇ ବାହୁବଳୀ ବିଧାୟକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ଆହୁରି ୪ଜଣ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ଘରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ପଡ଼ିଥିବା ଲୁହା ରଡ଼ରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଡ଼ିଆଇଜି ତଦନ୍ତଭାର ନେଇ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି ।

     

   Related Posts