scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନିଜ ପାଇଁ ସଞ୍ଚିଥିଲେ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଇଦେଲେ : ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ୯ହଜାର ୭୨୦ଟଙ୍କାର କରୋନା ସହାୟତା

28/04/2020 at 2:36 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୨୮।୦୪: ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାମାଜି ଦୂରତ୍ବକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସରକାର ଚା ଷ୍ଟଲ ଖୋଲିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଚା ପିଆଇ ନିଜ ପରିବାର ଚଳାଇବା ଚିନ୍ତା ଘାରିଛି । ଏହି ଚା ବାଲା ମାନେ ୧ମାସ ରୁ ଅଧିକ ଦିନ ହେବ ହାତବାନ୍ଦି ଘରେ ବସିଛନ୍ତି । ଏ ଭଳି ସଂକଟ ସମୟରେ ଘସିପୁରା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଚା ବାଲାଙ୍କ ଝିଅ ଇପ୍‌ସିତା ବେହେରା ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ କୋଭିଡ ରିଲିଫ୍ ଫଣ୍ଡକୁ ୭ହଜାର ୨ଶହ ୨୦ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଇପ୍‌ସିତାଙ୍କୁ ସମୟ ସମୟରେ ବାପା ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ସେ ଅଜଥାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ନକରି ସଂଚୟ କରୁଥିଲେ । ଏବଂ ଏହି ଅର୍ଥକୁ ସେ ଆଜି କରୋନା ପିଡିତଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜରିଆରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠି କୁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଇପ୍‌ସିତା ସ୍ଥାନିୟ ଏକ ଘରୋଇ ଓଡିଆ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ବାପା ବିଶ୍ରବାନନ୍ଦ ବେହେରା ସ୍ଥାନିୟ ଖପରାଖାଇ ଛକର ଚା ଦୋକାନୀ ରହିଛି । ସେହିପରି ଘସିପୁରା ଅଞ୍ଚଳର ର ଷ୍ଟାଡାର୍ଡ ୧ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ଚିନ୍ମୟୀ ସାହୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସଂଚିତ ଅର୍ଥ ୨ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା କୋଭିଡ୍ ଫଣ୍ଡ କୁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଚିନ୍ମୟୀ ଘସିପୁରା ଗାଁ ବ୍ୟବସାୟୀ ଚନ୍ଦନ ସାହୁ ଝିଅ ।

   Related Posts