AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସିନ୍ଧେକେଲାରେ ୯ବର୍ଷର ନାବାଳକ ମିଥୁନକୁ ଅଷ୍ଟମୀର ଅଧରାତିରେ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ, ୨ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଗିରଫ

20/10/2018 at 7:21 PM

ଟିଟିଲାଗଡ ୨୦|୧୦: ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସିନ୍ଧେକେଲାରେ ୯ବର୍ଷର ନାବାଳକ ମିଥୁନ ରଣାକୁ ଉନ୍ଦେର ନଦୀ ପଠାରେ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏଥି ସହ ସମଗ୍ର ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲିଛି । ସିନ୍ଧେକେଲା ପୋଲିସ ତଥା କାରୀ ବଳି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିପଫ କରିବାପରେ ସମଗ୍ର ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ସାଲେବରତ ଗାଁ ର କୁଞ୍ଜ ରଣା ଏବଂ ଶୋଭବନ ରଣା । ଏମାନେ ମୃତ ମିଥୁନର ମାମୁ ଏବଂ ଦାଦାପୁଅ ଭାଇ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

୧୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ତନ୍ତ୍ର ସାଧନ ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମିଥୁନକୁ ନଦୀ ପଠାକୁ ନେଇ ପୂଜାର୍ଚନା କରିବା ପରେ ସେଠାରେ ବଳି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ବଳି ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ରକ୍ତଭିଜା ଚାକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପୋଲିସ ଲାଗି ସହଜ ହୋଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟମୀ ରାତିରେ ମିଥୁନକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବାରୁ ଏହା ଏକ ବଳି ଘଟଣା ବୋଲି ପ୍ରଥମରୁ ସଂଦେହ କରାଯାଉଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଉପଖଣ୍ଡ ସିନ୍ଧେକେଲା ରେ ଗତ ୧୩ତାରିଖ ରୁ ସିନ୍ଧେକେଲା ଗାଁର ହିରା ରଣାଙ୍କ ପୁଅ ମିଥୁନ ରଣା ନିଖୋଜ ଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମିଥୁନ ଗାଁରେ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ । ଏପଟେ ମିଥୁନକୁ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଲୋକେ ମିଥୁନକୁ ପାଇ ନଥିଲେ ।

ମିଥୁନକୁ ହୁଏତ କେହି ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଅପହରଣର ତିନିଦିନ ପରେ ୧୬ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳୁ ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଗନ୍ଧରା ଗାଁ ଦେଇ ଯାଇ ଥିବା ଇନଦେର ନଦୀ କୁଳରେ ମିଥୁନର  ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ଶବ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପରେ ଆଉକିଛି ଦୂରରୁ କଟା ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ବାଲିରେ ଅଧା ପୋତି ହୋଇରହିଥିବା ପୋଲିସ ପାଇଥିଲା ।

ଏହାକୁ ନେଇ  ଗାଁ ରେ ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେବା ସହ ମିଥୁନ କୁ ବଳି ଦିଆଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ତେବେ ବାସ୍ତବରେ ମିଥୁନକୁ ତଣ୍ଟି କାଟି ବଳି ଦିଆଯାଇଛି ନା ନାହିଁ ସେ ନେଇ କୌଣସି ସଠିକ ଖବର ଜଣାପଡିନଥିଲା । ନଅ  ବର୍ଷ ର ବାଳକ ମିଥୁନ ରଣା ସିନ୍ଧେକେଲା ସରକାରୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲା ।

   Related Posts