AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଗୋଟିଏ ମାଆର ଜାଆଁଳା ଶିଶୁ, ୮ ମାସ ପରେ ଜଣାପଡିଲା ପିତା ଅଲଗା ଅଲଗା ; ଡିଏନ୍‌ଏ ଟେଷ୍ଟରେ ଆସିଲା ସତ

8/09/2022 at 2:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮।୦୯ : ମୋର ଜାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କ ବାପା କିଏ କିଏ ? ଶିଶୁ ଜନ୍ମର  ୮ ମାସ ପରେ ନିଜ ମନର କୌତୁହଳ ପାଇଁ ମାଆ କରିଲେ ଡିଏନ୍‌ଏ ଟେଷ୍ଟ । ଆଉ ରିପୋର୍ଟ ବି ଆସିଲା । ରିପୋର୍ଟରେ ଜଣଙ୍କ ଡିଏନ୍‌ଏ ମିଶୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଜଣଙ୍କର ମିଶିଲାନି । ମହିଳାଙ୍କ ଜାଣିଥିଲେ କି ସେ ଦୁଇ ପୁରୁଷଙ୍କ କିଛି ସମୟ ଅନ୍ତରାଳରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ। କିଏ କାହାର ଶିଶୁ ଜାଣିବାକୁ , ଏପରି ଟେଷ୍ଟ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ବ୍ରାଜିଲ୍‌ର ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ମହିଳା କିଛି ଦିନ ଦୁଇଟି ଜାଆଁଳା ଶିଶୁ  ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ।  ୮ମାସ ପରେ ପିଲା ଦୁଇଟିଙ୍କର ବାପାର ପରିଚୟ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ମନରେ କୌତୁହଳ ଜାତ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଜାଆଁଳା ଶିଶୁଙ୍କର ଡିଏନ୍‌ଏ ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଗୋଟିଏ ଶିଶୁର ଡିଏନ୍‌ଏ ମେଳ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଜଣାପଡୁନଥିଲା ।

ସେପଟେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇଟି ଡିମ୍ବାଣୁ ଦୁଇଟି ପୁରୁଷଙ୍କ ଶୁକ୍ରାଣୁ ସହ ମିଳନ ହୋଇଛି । ଦୁଇ ଶିଶୁ ମାଆଙ୍କ ଗୁଣସୁତ୍ରରେ ଥିବା ବେଳେ ଗର୍ଭାଶୟରେ ଅଲଗା ହୋଇ ବଢିଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ଦୁଇ ଜଣ ଜାଆଁଳା ହୋଇଥିଲେ ଡିଏନ୍‌ଏ ଅଲଗା ରହିଛି ।

   Related Posts