scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଟ୍ୱିଟରରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଲେ ଅଲି ଗୋନି : କହିଲେ- ଲୋକମାନେ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି

12/07/2021 at 3:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୭: ବିଗ୍ ବସ୍ ଫେମ୍ ଅଭିନେତା ଅଲି ଗୋନି ଖୁବ୍ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନିଜକୁ ଟ୍ୱିଟରରୁ ଅଲଗା କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କିଛି ଦିନରୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ । କିଛି ୟୁଜର୍ ଅଲିଙ୍କ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ଜିନିଷ ଲେଖୁଥିଲେ । ଭାଇ ହୋଇ ଅଲି ଏସବୁ ଦେଖି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କହିଥିଲେ । ପରେ ସେ ଟ୍ୱିଟରରୁ ବିରତି ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

Aly Goni (Bigg Boss 14) Wiki, Height, Age, Girlfriend, Family, Biography &  More – WikiBio

ଅଲି ଗୋନି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଦେଖିଲି କିଛି ଆକାଉଣ୍ଟ ମୋ ଭଉଣୀକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଛି। ନେଗେଟିଭ୍ କଥା କହୁଛି । ମୁଁ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପରି ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ମୁଁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବି ନାହିଁ । ମୋ ପରିବାରକୁ ଏଠାକୁ ଆଣ ନାହିଁ । ମୁଁ ବହୁତ ରାଗିଛି, ମୁଁ ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଡିଲିଟ୍ କରିପାରେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟରରୁ ବିରତି ନେଉଛି। ମୋର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା।’

ଆଜିକାଲି ଅଲି ଗୋନି ଜସ୍ମିନ ଭସିନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରାୟତଃ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ । ଜସ୍ମିନ୍ ଏବଂ ଅଲି ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ବିଗ୍ ବସ୍ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts