AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ବ୍ରେକ୍ଅପ ଯୋଗଁ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ ତୁନିଶା ? ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିନେତା ଶିଜାନ ଗିରଫ

25/12/2022 at 7:52 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୧୨: ଟେଲି ଜଗତରୁ ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁନିଶା ଶର୍ମାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତୁନିଷାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ନିଜ ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ତଥା ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ରୁମରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଝୁଲି ପଡିଥିଲେ। ପରେ କ୍ରୁ ମେମ୍ବରମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରାୟ ୫ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ତୁନିଷା ସେଟ୍‌ର ମେକ୍‌ଅପ ରୁମ୍‌କୁ ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି କି ତୁନିଷା ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହେବା ପରେ ଟେନ୍‌ସନରେ ଥିଲେ। ତେବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତୁନିଶାଙ୍କ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା କୋ-ଷ୍ଟାର ଶିଜାନ ମୋହମ୍ମଦ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ୍‌ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମାଆ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।  ପୋଲିସ୍‌ କହିଛି କି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଉସାଇଥିବା ମାମଲାର ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ସୋମବାର ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ। ଅଭିନେତ୍ରୀ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ, ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ୍‌ ଦୁଇପଟୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

   Related Posts