oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

‘ଯଦି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ୍ଲକ୍ ହୋଇ ପାରୁଛି ତେବେ ହିନ୍ଦୁ ଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାହିଁକି ନୁହେଁ’

28/03/2022 at 10:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮।୦୩: ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ସୋମବାର ଟୁଇଟର ବିରୋଧରେ କଡା ଟିପ୍ପଣୀ କରିଛନ୍ତି। କୋର୍ଟ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲୋକିଙ୍ଗ୍ ସାଇଟ୍‌କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି  ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ୍ଲକ୍ ହୋଇ ପାରୁଛି ତେବେ ହିନ୍ଦୁ ଦେବାଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଟିପ୍ପଣୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କାହିଁକି ନିଆଯାଇ ପାରୁ ନାହିଁ ? ଏହି ମାମଲା ଏକ ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା, ଏଥିରେ ହିନ୍ଦୁ ଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା। ହାଇକୋର୍ଟ ଟୁଇଟର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ସଂସ୍ଥାର ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି କୌଣସି ଚିନ୍ତା ନାହିଁ।

ଟୁଇଟରକୁ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍

ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ବିପିନ ସାଙ୍ଘି ଏବଂ ବିଚାରପତି ନବିନ ଚାଓ୍ଵଲାଙ୍କ ପୀଠ ଏଥିଷ୍ଟ ରିପବ୍ଲିକ ୟୁଜର ଗେମ ଦ୍ଵାରା ମା କାଳୀଙ୍କ ଉପରେ କରାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟ ସଂପର୍କିତ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରୁଥିଲେ।  ପୀଠ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଟୁଇଟର କେମିତି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ୍ଲକ୍ କରି ପାରୁଛି କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟେ କିଛି ମାମଲାରେ ଅନ୍ୟ ଧର୍ମର ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରୁଥିବା ପୋଷ୍ଟ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଟୁଇଟରକୁ ଅଧିକ ସାବଧାନ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ଦିଲ୍ଲୀ ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ କହିଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ଟୁଇଟର ଦଲିଲ୍ ଦେଇଥିଲା ଯେ, ୟୁଜର୍ସ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପୋଷ୍ଟ କରି ପାରିବେ। ସେ ସବୁ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବନ୍ଦ କରି ପାରିବ ନାହିଁ। ଏହାର ଜବାବରେ କୋର୍ଟ ପଚାରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ କେମିତି ବନ୍ଦ କରି ଦେଲେ।

ଆମେ ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ କରି ପାରିବୁ ନାହିଁ ଏହା କହିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି। ଆଜିର ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଟୁଇଟର ପକ୍ଷରୁ ହାଜର ଓକିଲ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଲୁଥରା କହିଛନ୍ତି, ଏହି ମାମଲାରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ପୋଷ୍ଟକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିସହ ଏଫଆଇଆର ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts