AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୁରୁତର : ଲୋକେ ପିଆଜ ଚୋରି କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ

3/11/2018 at 1:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୧୧ : ପୁଣେ-ମୁମ୍ବାଇ ଲୋନାୱଲା ନିକଟ ଭଳବାନ ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଏକ ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଏହି ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଆସୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ ବ୍ରିଜ ତଳକୁ, ୩୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଏନଏଚରେ ଓଲଟି ପଡିଯାଇଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟି ହେବା ଫଳରେ ଟ୍ରକଟି ବ୍ରିଜ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲା | ତେବେ ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବଦଳରେ ସେଠାକାର ଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଲାଗିଯାଇଥିଲେ ରାସ୍ତାରେ ବିଛେଇହୋଇ ପଡିଥିବା ଗୋଟେଇବାରେ | ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ରାସ୍ତା ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଗାଡି ରଖି ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରେଇଥିଲା | ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି |

ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ପିଆଜ ବିଛେହୋଇ ପଡିରହିଥିବା ଖବର ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ନିଆଁ ଭଳି ଆଖପାଖ ଅଂଚଳକୁ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା | ଖବର ଶୁଣି ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳୀକୁ | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବବକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ପିଆଜ ଚାରିକରିବା ପାଇଁ | ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଘରୁ ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ନେଇକି ଆସିଥିଲେ ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବା ପାଇଁ | ତେବେ ରାଜପଥ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଏଯାଏଁ ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ | ତେବେ ଲୋନାୱଲା ପୋଲିସ ପିଆଜ ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ନାଁରେ ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

   Related Posts