scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୁରୁତର : ଲୋକେ ପିଆଜ ଚୋରି କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ

3/11/2018 at 1:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୧୧ : ପୁଣେ-ମୁମ୍ବାଇ ଲୋନାୱଲା ନିକଟ ଭଳବାନ ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଏକ ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଏହି ପିଆଜ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଆସୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ ବ୍ରିଜ ତଳକୁ, ୩୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଏନଏଚରେ ଓଲଟି ପଡିଯାଇଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଡିଭାଇଡରରେ ପିଟି ହେବା ଫଳରେ ଟ୍ରକଟି ବ୍ରିଜ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲା | ତେବେ ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବଦଳରେ ସେଠାକାର ଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଲାଗିଯାଇଥିଲେ ରାସ୍ତାରେ ବିଛେଇହୋଇ ପଡିଥିବା ଗୋଟେଇବାରେ | ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ରାସ୍ତା ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଗାଡି ରଖି ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଗୁରୁତର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରେଇଥିଲା | ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି |

ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ପିଆଜ ବିଛେହୋଇ ପଡିରହିଥିବା ଖବର ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ନିଆଁ ଭଳି ଆଖପାଖ ଅଂଚଳକୁ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା | ଖବର ଶୁଣି ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳୀକୁ | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବବକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ପିଆଜ ଚାରିକରିବା ପାଇଁ | ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଘରୁ ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ନେଇକି ଆସିଥିଲେ ପଡ଼ିଯାଇଥିବା ପିଆଜ ଗୋଟେଇନେବା ପାଇଁ | ତେବେ ରାଜପଥ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଏଯାଏଁ ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ | ତେବେ ଲୋନାୱଲା ପୋଲିସ ପିଆଜ ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ନାଁରେ ନିଜ ଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

   Related Posts