ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଅସାବଧାନତାରୁ ଟ୍ରକ୍‌ ତଳେ ପଶିଗଲା ସ୍କୁଟି, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ

6/10/2022 at 5:43 PM

ସୋର, ୦୬/୧୦: ସିମୁଳିଆ ଛକ ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଟ୍ରକ ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଗଲେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ସିମୁଳିଆ ଗ୍ରାମର ପ୍ରମିଳା ବେହେରା ଏକ ସ୍କୁଟିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବସାଇ ଅନନ୍ତପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସିମୁଳିଆ ଛକ ନିକଟରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଏକ ଟ୍ରକ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଅସାଵଧାନତା ଯୋଗୁଁ ସ୍କୁଟିଟି ଟ୍ରକ ତଳେ ପଶି ଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ନୟନ ଜୋରିକୁ ଛିଟିକି ପଡିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଟ୍ରକ୍‌ ଚକା ତଳେ ପଶିଯାଇଥିଲେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ତେବେ ମୃତ ମହିଳା ସିମୁଳିଆ ଗାଁର ପ୍ରମିଳା ବେହେରା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିବା ମହିଳା ସେହି ଗାଁର ତପସ୍ୱିନୀ ଶଙ୍ଖୁଆ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି l ଉଭୟ ଅନନ୍ତ ପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଅନନ୍ତପୁର ବିଟ୍‌ ପୋଲିସ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି l

   Related Posts