ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ତୃପ୍ତି ଡିମରୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫଟୋ, ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ରିଲେଶନସିପ୍‌ କନଫର୍ମ

Published By : Prameya-News7 Bureau | January 02, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୦୧: ତୃପ୍ତି ଡିମ୍‌ରୀ ନୂଆ ବର୍ଷକୁ ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକତା ଢଙ୍ଗରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେଉଁମାନେ ତୃପ୍ତିଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିଲା । ତାହା ଏବେ କନଫର୍ମ ହୋଇଯାଇଛି। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଭାଇ କର୍ଣ୍ଣେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ତୃପ୍ତି। ଏହା ସେ ନିଜ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

କର୍ଣ୍ଣେଶ ତୃପ୍ତିଙ୍କ ବୁଲବୁଲ ଏବଂ କାଲା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ କର୍ଣ୍ଣେଶ ଏବଂ ତୃପ୍ତିଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତୃପ୍ତି ଲୈଲା-ମଜନୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଯେତେବେଳେ ତୃପ୍ତିଙ୍କୁ କର୍ନେଶଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା କିଛି କହିନଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁ ଫଟେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

୨୦୨୨ର ଅତୀତର ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ତୃପ୍ତି ଚଳିତ ବର୍ଷକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପାର୍ଟି, ନାଚ, ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ଆନିମଲ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.