Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ମିଶର ଚର୍ଚ୍ଚ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ମୃତ ୧୫ ଶିଶୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିନି ଯମଜ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ, ଅଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଉଛି ଛୋଟ କଫିନ୍

16/08/2022 at 4:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କୁହାଯାଏ ଛୋଟ କଫିନ୍ ସବୁଠୁ ଭାରୀ ହୋଇଥାଏ । ଆଉ ଏହା ହିଁ ଘଟିଛି ମିଶରବାସୀଙ୍କ ସହ । ଦେଶର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ପରେ ସେଠାକାର ଲୋକେ ଏବେ ସେହି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । ବିବିସିର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମିଶର ଚର୍ଚ୍ଚ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଅତି କମରେ ୧୫ ଜଣଙ୍କ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ସର୍ଟସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ଘଟିଥିବା ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ରବିବାର ୪୧ ଜଣ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଗିଜାର ଆବୁ ସେଫିନ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ସମୟରେ ପ୍ରଥମ ମହଳାରେ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦିଆଯାଉଥିଲା । ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀ ୟାଶିର ମୁନୀରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ସେଠାରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଭୟର ଦୌଡାଦୌଡି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶିଢିରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ସମୟରେ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ତିନି ଯମଜ ଶିଶୁ ମୋହରିଲ, ୟୁସୁଫ ଏବଂ ଫିଲୋପାଟୋରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହାସହ ସେମାନଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଦୁଃଖଭାର ସନ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହାସହ ଇମବାବା ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ପୀଡିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୫ ବର୍ଷୀୟ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ମରିୟମ ଏବଂ ବାରଲିନା ଏବଂ ତାଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷର ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମର ନାଁ ରହିଛି । ମୃତକଙ୍କ ପ୍ରତି ସମବେଦନା ଜଣାଇ ମିଶର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଆବଦେଲ ଫତାହ ଅଲ-ସିସି ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts