ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆରେ ବାପ୍‌ ରେ…କେବେ ଖାଇଛନ୍ତି କି ଏତେ ବଡ ସମୋସା, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ

2/07/2022 at 8:51 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୦୭ : ସାଧାରଣତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ରେସିପିର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟତଃ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ୍ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଦେଶୀ ଏବଂ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଆସେ, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଟି ପାଣି ଆସିଯାଏ ।

ତେବେ ଏବେ ଏପରି ଏକ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସମୋସାର ଏକ ବଡ଼ ଆକାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ସମୋସା ସହିତ, ଲାଲ୍ ମିଠା ଚଟନି ଏବଂ ସବୁଜ ଖଟା ଚଟନି ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ବଡ ପାତ୍ରରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏହା ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଝିଅଟି ଭିଡିଓରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ୍‌ ଉଡାଇ ଦେଇଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି ଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଛୁରୀରେ ସମୋସା କାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛି। ପ୍ରଥମେ ଝିଅଟିର ମୁହଁରେ ହସ ଏବଂ ସମୋସା ଖାଇବାକୁ ଲୋଭ ଦୂର ହେଉନି । ସମୋସର ଏକ ବଡ ଅଂଶ କାଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖାଇବା ପରେ ତାକୁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହି ବିଶ୍ବାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଝିଅଟି ଏକ ଫୁଡ୍‌ ବ୍ଲଗର୍ ଏବଂ ଏହିପରି ଅଜବ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବା ବେଳେ 4 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts