ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍‌, ଦୁଗ୍ଧ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ରବିନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଗାୟିକା ଆଇରିନ କାରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୬୩ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା
  • ||
  • IND vs NZ : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ମ୍ୟାଚ୍, ୨ ଦିନିକିଆ ବାତିଲ
  • ||

ଟ୍ରାଫିକଜାମ୍‌ ଯୋଗୁ ଅପହର୍ତ୍ତାକୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ୍‌, ଅପହରଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କାର୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର

21/10/2019 at 4:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଜାମ୍‌ ହୋଇଥିବାରୁ ଜଣେ ଅପହର୍ତ୍ତାକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିପାରିଛି । ଦିଲ୍ଲୀର ଉତ୍ତମ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଲିସ ଜଣେ ଅପହର୍ତ୍ତାର କାର୍‌କୁ ପିଛା କରିଥିଲା । ଜନକପୁରା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଣେ ଅପହରଣ କରି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କାର୍‌ରେ ନେଇ ଯାଉଥିଲା । ଦିଲ୍ଲୀର ଦ୍ୱାରକା ଅଞ୍ଚଳ ଆଡକୁ କାର୍‌ରେ ଅପହର୍ତ୍ତା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନେଉଥିଲା ।


ପୁଲିସ ଓ ଅପରଧୀ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟା କାଳ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡିଆ ଗୋଡି ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ଉତ୍ତମ ନଗର ନିକଟରେ ପ୍ରବଳ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଜାମ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ଅପରାଧୀ କାର୍‌କୁ ଚଳାଇ ଖସିଯିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୁଲିସ୍‌ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଅପରାଧୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମାତ୍ର ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅପରାଧୀର ଆଉ ୩ ଜଣ ସହଯୋଗୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଜନକ ପୁରୀରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ନିକଟରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ପୁଲିସ୍‌ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌ରୁ ଫୋନ୍‌ ଆସିଥିଲା । ପରେ ପିସିଆର୍‌ରେ ଏହି କାର୍‌କୁ ପୁଲିସ ପିଛା କରିଥିଲା ।

ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ରିଜଓ୍ୱାଲକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିନାମରେ ପୂର୍ବରୁ ଡକାୟତି ଓ ଅପହରଣ ମାମଲା ରହିଛି । ତାହାର ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ମାତ୍ର ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଜାମ୍ ଯୋଗୁଁ ରିଜଓ୍ୱାଲ ଅପରହଣରୁ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts