AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଶୌଚାଳୟ ପାଲଟିଛି ଷ୍ଟୋର୍ ରୁମ୍ ,ସୂଚନା ଫଳକରେ ବାହ୍ୟ ମଳମୁକ୍ତ ଘୋଷଣା

20/02/2020 at 5:40 PM

କୋରାପୁଟ ୨୦/୨: ଲମତାପୁଟ ବ୍ଳକରେ ଟଏଲେଟ୍ ଦୁର୍ନୀତି । ସରକାରୀ ଅର୍ଥରେ ତିଆରି ହେ।ଇଛି ଟଏଲେଟ୍ । କିନ୍ତୁ ନିମ୍ନମାନର ଟଏଲେଟ୍ ନିର୍ମାଣ କରି ଠିକାଦାର ଛୁ । ଏପଟେ ସେହି ଚିରାଚରିତ ଢଙ୍ଗରେ ବିଲ, ପେ।ଖରୀ ହୁଡାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଲେ।କ ।

ଲମତାପୁଟରେ ଫେଲ ମାରିଛି ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ । ଲମତାପୁଟ ବ୍ଳକ ଅଧୀନରେ ୧୨୮ଟି ଗାଁ ରହିଛି । ଅଧିକାଂଶ ଗାଁରେ ଲାଗିଛି ବାହ୍ୟ ମଳ ମୁକ୍ତ ବେ।ର୍ଡ । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଚିତ୍ର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଓଲଟା । ଏବେବି ବିଲ, ପେ।ଖରୀ ହୁଡା ବୁଦା ମୂଳକୁ ଧାଉଁଛନ୍ତି ଲେ।କ । ମନକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ ନିଶ୍ଚୟଁ । ଟଏଲେଟ ଥାଇ ବି କାହିଁକି ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଲେ।କ । ତାର କାରଣ ହେଉଛି ଠିକାଦାରଙ୍କ ମନମୂଖୀ କାମ । ନିମ୍ନମାନର କାମ କରି ଠିକାଦାର ଛୁ । ଏପଟେ ଟଏଲେଟ୍ ସିନା ନିର୍ମାଣ ହେ।ଇଛି, ଆନୁସାଙ୍ଗିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନଥିବାରୁ ବ୍ୟବହାର ଉପଯେ।ଗୀ ହେଉନି । ତେଣୁ ଅବସ୍ଥା ଯଥା ପୂର୍ବଂ ତଥା ପରଂ ।

କେଉଁ ଗେ।ଟିଏ ବି ଗାଁରେ ଲେ।କମାନେ ଟଏଲେଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିଯେ।ଗ ପରେ ବି ତଦନ୍ତ ଦୂରର କଥାଓଲଟି ସମସ୍ୟା ପ୍ରତି ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଛି ପ୍ରଶାସନ । ନେଇ ବିଡିଓଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କ୍ୟାମେରା ଦେଖି ମୁହଁ ଖେ।ଲିନଥିଲେ ।

ସ୍ବଚ୍ଛତାକୁ ନେଇ କେ।ଟି କେ।ଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲାଭଖେ।ର ବ୍ୟକ୍ତି ସରକାରୀ ଯେ।ଜନାର ବାଟ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସରକାରୀ ଯେ।ଜନାରୁ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି ସାଧାରଣ ଲେ।କ ।

   Related Posts