AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

୭ ନଭେମ୍ବର, ବୁଧବାର

7/11/2018 at 8:37 AM

ମେଷ – ସୁସମ୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ ହେବ । ମହିଳା ଓ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଯଶ ଲାଭ କରିବେ । ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତଃ ଘଟିବ ।

ବୃଷ – ଅଯଥା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମସ୍ୟାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଶାରିରୀକ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ । ମହିଳା ଓ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମଧ୍ୟମ ଫଳ କାଭ କରିବେ ।

ମିଥୁନ – ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ମେଳାରେ ସମୟ କଟାଇବେ । ଦେବଦର୍ଶନରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

କର୍କଟ- ସ୍ପଷ୍ଟବାଦୀ ହେବେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି, ତେଣୁ ଯାତ୍ରା ନ କଲେ ଭଲ । ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

ସିଂହ – ଯେଉଁପରି କର୍ମ କରିବେ, ସେପରି ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସନ୍ତାନହେତୁକ ସମସ୍ୟା ଦୂରୀଭୂତ ହେବ । ମହିଳା ଓ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।

କନ୍ୟା – ଜମିବାଡି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ସଫଳତା ଲାଭ ହେବ । ଶାସ୍ତ୍ର ଆଲୋଚନାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ତୁଳା – ବୁଝିବିଚାରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ବିପଦକୁ ଏଡାଇଯିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଘ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ ।

ବିଛା – ଚିଡଚିଡା ସ୍ୱଭାବର ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ନିଜ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ରୂପାୟନ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ସଫଳତା ଲାଭ ହେବ ।

ଧନୁ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ । ନୂତନ ଯାନବାହନ କିଣି ପାରନ୍ତି ।

ମକର – ପାରିବାରିକ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖା ଦେବ । ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସାରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ଜମିବାଡି ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଯଶ,ମାନ,ଗୌରବ ଲାଭ ହେବ ।

ମୀନ – ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ । ସହକର୍ମୀଙ୍କ ବ୍ୟବାହରରେ ସୁଖି ରହିବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିଶ୍ରମଜନିତ କ୍ଳାନ୍ତି ଅନୁଭୂତ ହେବ ।

   Related Posts