scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୩୦ ଅକ୍ଟୋବର, ମଙ୍ଗଳବାର

30/10/2018 at 9:33 AM

ମେଷ – ଅଧିକ ଜଞ୍ଜାଳର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଧନାଗମ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବୃଷ – ଉପାସନା କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତୁଟ ରହିବ । ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଜୁଟି ପାରନ୍ତି । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ରୁଚିକର ହେବ ।

ମିଥୁନ – ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନ ନେବା ବୁଦ୍ଧିମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

କର୍କଟ- ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କ୍ରୟ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ମନ ମାନିଲା ଭଳି ଫଳ ଲାଭ କରିବେ । ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ ।

ସିଂହ – କର୍ମରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ପରୀକ୍ଷା ଫଳଦାୟକ ହେବ । ଆୟ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ହେବ । ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ ସଦ୍ଭାବ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ମାତ୍ର ବିଳମ୍ବରେ,ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ତୁଳା – ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ସର୍ବାଦୌ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ । ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ ।

ବିଛା – ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ସେବାଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ଯଶ ଅର୍ଜନ କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।

ଧନୁ – ସାଧନାରେ ସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କଳା ପାରେ ବିସ୍ମୟ ପ୍ରକାଶ କରି ଶତ୍ରୁ ଆପଣା ଛାଏଁ ଅପସରି ଯିବ ।

ମକର – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ । ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ । ଉପୁଜି ଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଜ୍ୟୋର୍ତିବିଦ୍ୟା ଉପରେ ଆସ୍ଥା ରହିବ ।

ମୀନ – ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ । ଭବ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ମିଳିପାରେ । ସେବା ଭାବନାରେ ଉଦ୍ବୁଧ ହେବେ । ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନାରେ ଅନ୍ୟର ମଙ୍ଗଳ କାମନା କରିବେ ।

   Related Posts