scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫେବୃଆରୀ ୧୮ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

18/02/2020 at 6:48 AM

ମେଷ – ନିଃସଙ୍ଗତା ବୋଧ ଅଧିକ ରହିବ । ପିତ୍ତର ଆଧିକ୍ୟ ହେତୁ ସାଧାରଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ମାନଦଣ୍ଡ ଦୁବର୍ଳ ରହିବ । ବ୍ୟୟ ଭରଣାରେ ସେତେ ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ବୃଷ – ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିପୁଳ ଲୋକ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଅର୍ଥରେ ସଠିକ୍‌ ଉପଯୋଗ କରିପାରିବେ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ, କର୍ମପେରଣା, ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ଓ ଦୂର ଯାତ୍ରା ଶୁଭକାରକ ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ପିଚ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ମିଥୁନ – ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ବିଚାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଉତ୍ସବାନୁଷ୍ଠାନରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଯାନବାହନରେ ଶୁଭ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫ ।

କର୍କଟ – ଉଦରପୀଡା କିମ୍ବା ଶ୍ଳେଷ୍ମାଜନିତ ଅସୁସ୍ଥତା ଆସିପାରେ । କର୍ମପ୍ରେରଣା ଲାଭ କରିବେ । ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ । ପରିବାରରେ ସ୍ନେହ ସଦ୍ଦିଚ୍ଛା ମିଳିବ । ସରକାରୀସ୍ତରରୁ ପାଇବାକୁ ଥିବା ସୁବିଧା ହାତକୁ ଆସିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।

ସିଂହ – ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବଢିବ । ନିଷ୍ପତ୍ତିମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ବିଳମ୍ବିତ ହେବ । ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତିଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦବିଘ୍ନ ରହିବେ । ଯାନବାହନରେ ବ୍ୟୟ । ଦୂର ଯାତ୍ରା ଶୁଭଙ୍କର ହେବ ନାହିଁ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

କନ୍ୟା – ବନ୍ଧୁ ସଂପର୍କ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ଦୂର ଯାତ୍ରାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆୟ ପ୍ରଶସ୍ତ ରହିବ । ସଞ୍ଚୟ ରାଶି ବଢିପାରେ । ଗୃହରେ ଶୁଭ ମଙ୍ଗଳ ଅନୁଷ୍ଠାନ ସଂପନ୍ନ ହେବ । ଆଇନ ଅଦାଲତର ରାୟ ସପକ୍ଷରେ ଯିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଫି । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ତୁଳା – ସ୍ୱଜନ ବିରୋଧୀ ହେବେ । ଧର୍ମୀୟ ଚିନ୍ତା ଓ ଚେତନା ଯଥା ପୂର୍ବ ରହିବ । ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବଢିବ । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ । ବହୁ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ବିଛା – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ସ୍ଥିତି ମିଳିବ । ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ, ସ୍ୱାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରବୃତ୍ତି, ଚିନ୍ତା ଓ ଆବେଗ ବୃଦ୍ଧି, ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଓ ପାରିବାରିକ ସ୍ନେହ ସହ ଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ଧନୁ – ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ଭାବ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦୌଡରେ ଆଗରେ ରହିବେ । ଆୟ ଠାରୁ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ । ଧର୍ମୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

ମକର – ଅନ୍ଧକାର ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋକର ସମ୍ଭାବନା ପାଇବେ । ଚିନ୍ତା ଓ କଳ୍ପନା ଶକ୍ତି ବଢିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦବୀ କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ । ଦୂର ଯାତ୍ରା ଶୁଭଙ୍କର ହେବ । ପାଦପୀଡା ସାମୟିକ ଭାବରେ ଭୋଗ ହେବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

କୁମ୍ଭ – ଶାରିରୀକ ଓ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ସଠିକ ପଦକ୍ଷେପ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆତ୍ମସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩ ।

ମୀନ – ସତକର୍ମ ସଂପାଦନରେ ଯଶ ପାଇବେ । ଦେହ ଭଲ ରହିବ । ପୁରାତନ ରୋଗ ପୀଡା କମ୍‌ ହେବ । ପରୋପକାର କରିବେ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତନରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି, ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

   Related Posts