scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

19 ଅକ୍ଟୋବର, ଶୁକ୍ରବାର

19/10/2018 at 8:54 AM

ମେଷ – କାର୍ଯ୍ୟ ଧାରାବାହିକ ଭାବେ ଚାଲିବ । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ପରିବାରର ମୁକ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନ ଭାବ ଉଦ୍ରେକ ହେବ ।

ବୃଷ – ହୃଦୟରେ ସେବାଭାବ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦିନଟି ଭୋଗ ବିଳାସରେ ଅତିବାହିତ ହେବ । ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧିର ମୂଳଦୁଆ ପଡିବ ।

ମିଥୁନ – ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଈର୍ଷାଳୁ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହେବେ । କେବଳ ଭାଗବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

କର୍କଟ- ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗ ପାଇ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ । ସମାଜ ସେବାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ – ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଭାବେ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ । ଭାଚମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସ୍ନେହ ଭାବ ରହିବ ।

କନ୍ୟା – ବନ୍ଧୁତାରେ ବାଧା ଉପୁଜି ପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ ।

ତୁଳା – ନିଜକୁ କଳହମୁକ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦାନ-ଧର୍ମରେ ଦୀକ୍ଷିତ ହେବେ । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ।

ବିଛା – ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟଟିକୁ କରାୟତ୍ତ କରିପାରନ୍ତି । କୌଣସି ଏକ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ମନସ୍ତାପ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ମକର – ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ଓ ସରକାରୀ ସହାୟତା ମିଳିବ । ମାନିମୋକଦ୍ଦମାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଥଣ୍ଡା କଫଜନିତ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି ଓ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହି ପରକୁ ଆପଣାର କରିବା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସକ କରିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ଆୟ ଆଶାନୟରୂପ ହେବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ ।

   Related Posts