Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୯ ଅକ୍ଟୋବର, ମଙ୍ଗଳବାର

9/10/2018 at 8:29 AM

ମେଷ – ଶତ୍ରୁକୁ ପରାଜିତ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରିପାଇବେ । କାର୍ଯ୍ୟରୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ସୁଖ ପାଇବେ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବୃଷ – ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ ।

ମିଥୁନ – ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାଧୀନ ଚିନ୍ତାଧାରା ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ- ମହିଳାଙ୍କୁ ମାତୃବତ୍ ପୂଜା ନ କଲେ ବିପଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ସିଂହ – ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ । ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବେ ବିନା ପରାମର୍ଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ । ଧର୍ମ-କର୍ମ ସଂପାଦନ କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗେଇବ । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ରୁଚିକର ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ । କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।

ତୁଳା – ଗତି ରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶାନ୍ତି-ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବିଛା – ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସମୃଦ୍ଧି ପଥରେ ଆଗକୁ ବଢିପାରନ୍ତି । ଶୂଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି ।

ଧନୁ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅର୍ଥାଗମ ହେବ । ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ । ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେବେ । ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।

ମକର – ଅତୀତ ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବ୍ୟଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଘଟାଣାର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରନ୍ତି । ସତ୍ କର୍ମରେ ବ୍ୟୟ କରି ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ – ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପାଦେୟ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ – ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବେ । ବହୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ସର୍ବ ସୁଖ ମିଳିବ । ବୁଦ୍ଧିମତ୍ତାର ପରିଚୟ ଦେବେ ।

   Related Posts