vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

୮ ଅକ୍ଟୋବର, ସୋମବାର

8/10/2018 at 9:52 AM

ମେଷ – ଯୋଜନାର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରିପାରନ୍ତି । ସମ୍ମାନକୁ କରି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ସୁଖ ଭୋଗ କରିବେ । ଗୃହର ପରିବେଶ ଠିକ୍ ରହିବ ।

ବୃଷ – ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଶୁଭକର୍ମ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ସୁ-ସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭ୍ରାତୃ ସୁଖ ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ – ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇ ପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ ।

କର୍କଟ- ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ତ୍ୟାଗଶୀଳ ଓ ନୀତିଜ୍ଞ ହେବେ ।

ସିଂହ – ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅର୍ଥାଗମ ହେବ । ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ପୁଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – ଅସୁବିଧାରୁ ବାହାରି ଯିବେ । ପଥରୋଧକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ସୁଖ-ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ ।

ତୁଳା – ଆୟ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣର ହେବ । ବିଳାସ-ବ୍ୟସନରେ ବୁଡି ରହିବେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ମିଳିବ ।

ବିଛା – ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଫେରି ଆସିବ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ରହିଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଯୋଗ ଅଛି । ସାମର୍ଥ୍ୟ ପରିପ୍ରକାଶ ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି । ଧନାଗମର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଉତ୍ତମ ବସ୍ତ୍ର-ରତ୍ନ ମିଳିପାରେ ।

ମକର – ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ଯୋଗୁଁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ସତକର୍ମରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ସୁ-ମିତ୍ର ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭାନ୍ୱିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ଶାନ୍ତିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ମୀନ – ମନ ଯୋଗ ସହକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚାଲିବେ । ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟିବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସର୍ବ ସୁଖ ମିଳିବ । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପଦ-ପଦବୀ ମିଳିବ ।

   Related Posts