scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜୁନ ୧୮ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର : କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନଟି ଜାଣନ୍ତୁ

18/06/2019 at 9:34 AM

ମେଷ – ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଓ ଉନ୍ନତିରେ ଯୋଗ ପ୍ରବଳ ରହିଛି । ଜମି କାରବାରରେ ନିବେଶ ପାଇଁ ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିବା ହେତୁ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ ।

ବୃଷ – ଆର୍ଥିକ ମାମଲାକୁ ନେଇ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ବେପାରିଙ୍କୁ ବଡ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ନିବିଡ ହେବ ।

ମିଥୁନ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ସହଜ ହେବ । ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ । ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି କିଛି କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ।

କର୍କଟ – ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତିର ପଥ ଖୋଲା ରହିଛି । କାରବାରରେ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ପୂରା ହେବ । ଚାକିରିରେ କୌଣସି ବିଶେଷ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନ ପ୍ରେମପୂର୍ବକ ବିତିବ ।

ସିଂହ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ବଢିଆ ରହିବ । ଭାବିଥିବା କାମ ଅତି ଶୀଘ୍ର ପୂରା କରିନେବେ । କାରବାରରେ ଧନଲାଭ ହେବ । କୌଣସି ଖବର ମିଳିବା ହେତୁ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ଦେଖାଦେବ ।

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣ ଉର୍ଜାବାନ ଓ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ନୀତି ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ । ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମ କରିବାର ଶୈଳୀରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଖୁସି ହେବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇବେ ।

ତୁଳା – ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ଯୋଗରେ ପରିସ୍ଥିିତ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ବଡ ବ୍ୟବସାୟ ସସ୍ଥାର ଭାଗୀଦାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଅଫିସରେ ସହ ଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗ ପାଇବେ । ଅଚାନକ କୌଣସି ସମାରୋହକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । ଭାବିଥିବା ସବୁ କାମ ପୂରା ହେବ । ସେୟାର କିଣିବା ବା ନୂଆ କାରବାରରେ ଅର୍ଥ ନିବେଶ ପାଇଁ ବିଚାର କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ଧନୁ – ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମୟ ବିତିବ । ଚିନ୍ତାଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆସିବ । କାରବାରରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବ ।

ମକର – ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆରାଧନାରେ ମନର ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସଂଚାର ହେବ । ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ସହଜରେ ପୁରା ହେବ । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ କିଚି ସକୟ ବିତେଇବେ । ଲେଖକଙ୍କ ବିଚାରର ସମ୍ମାନ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ – କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବିଚାର କରିବେ । ନୂଆ କାମରେ ଧିରେଧୀରେ ଗତି ଆସିବ । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଯିବେ ।

ମୀନ – ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ସାହପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଗି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ନେଇପାରନ୍ତି । ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନ ପ୍ରୀତିମୟ ହେବ ।

   Related Posts