AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

୫ ଅକ୍ଟୋବର, ଶୁକ୍ରବାର

5/10/2018 at 9:35 AM

ମେଷ – ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଦ ବିବାଦର ପରିସମାପ୍ତି ଘଟିବ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ବୃଷ – ପାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ହାତଛଡା ନ କରି ତା’ର ସଦ୍ ବ୍ୟବହାର କଲେ ବହୁ ସୁଖର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

ମିଥୁନ – ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିରେ ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସ୍ୱାଧୀନଭାବେ କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ ପରାମର୍ଶ ଏକାନ୍ତ ଲୋଡା ।

କର୍କଟ- ବନ୍ଧୁ ଓ ସରକାରୀ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ରୁଚିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ସିଂହ – ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ଥିବାର ଖବର ପାଇବେ । ବ୍ୟୟର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଖବର ପାଇ ଆନନ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତ ଦୁଃଖ ଭୋଗ କରିବେ ।

କନ୍ୟା – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ । ସୁଖ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା –କଳ୍ପନା ବିଳାସୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶାନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହେବେ ।

ବିଛା – ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦାନ-ଧର୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ଅନ୍ୟାୟର ପ୍ରତିବାଦ କରିବେ ।

ଧନୁ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଘଟିବା ଆଶା କରାଯାଏ । ଏଥିରେ ମ୍ରିୟମାଣ ନ ହୋଇ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲନ୍ତୁ ଘଟଣା ସୁଖକର ହୋଇପାରେ ।

ମକର – ଗୃହରେ ବିବାଦର ସୂତ୍ରପାତ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନରେ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଶାବାଦୀ ହେବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ । ସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇଛି । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ ।

ମୀନ – ଦିନଟି ସମସ୍ୟା ବହୁଳ ହେଲେ ବି ସବୁ ବାଧା ବିଘ୍ନକୁ ଏଡାଇ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲନ୍ତୁ । ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିର ହେବେ । ହଠାତ୍ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମୁଳୁଛି ।

   Related Posts