AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

୨୭ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ରବିବାର

27/01/2019 at 10:59 AM

ମେଷ – ଉପୁଜି ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ । ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ଧର୍ମ ପରାୟଣ ହେବେ ।


ବୃଷ – ହଜିଲା ଦ୍ରବ୍ୟ ଖୋଜିଲେ ପାଇବେ । ପରମ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରଦେଶବାସୀ ମଧୁର ଭାଷୀ ସହନଶୀଳ, ଶାନ୍ତିପ୍ରିୟ ଓ ଉଦାର, ବିଦ୍ୟାପ୍ରେମୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ମିଥୁନ – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟମୁଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


କର୍କଟ- ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦ ପାଇଁ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜି ପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ସିଂହ – ଯାତ୍ରାଦିରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ମିଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଉଚ୍ଚ ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି । ଯଶସ୍ୱି ହେବେ ।


କନ୍ୟା – କାର୍ଯ୍ୟରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । କୁଳଦିପକ ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।


ତୁଳା – ମଉଜ ମଜଲିସ୍ କରି ଅର୍ତ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ । ଦିନଟି ଭୋଗ ବିଳାସରେ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି ।


ବିଛା – ଲାଗି ରହିଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୁରୀଭୁତ ହୋଇପାରେ । ମାତ୍ର ସୁଖଭୋଗ କରିବା ସମ୍ଭବପର ନୁହେଁ । ଈର୍ଷା ପରିତ୍ୟାଗ କଲେ ଲୋକ ସଂପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।


ଧନୁ – ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କ୍ଷତି ସମସନ୍ତରାଳ ହତି ଦେଇ ଚାଲିବେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଘଟିବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ।


ମକର – ବଦଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବିରତ ନ ହେଲେ ପରିଣାମ ଭୟାବହ ହେବ । ଚକ୍ଷୁପୀଡା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଭାଇମାନଙ୍କ ଉପରେ ସ୍ନେହ ସଦିଚ୍ଛା ଭାବ ରହିବ ।


କୁମ୍ଭ – ଅଯଥାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଚଞ୍ଚଲ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ ।


ମୀନ – ମନ ବ୍ୟାକୁଳିତ ହୋଇପାରେ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ଦାନ ଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ ।

   Related Posts