suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

୧୭ ଜାନୂୟାରୀ ୧୯, ଗୁରୁବାର

17/01/2019 at 10:05 AM

ମେଷ – ଆଜି ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ଦେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ଦେଖା ଦେବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ମନ ନିବେଶ କରିବେ ।


ବୃଷ – ଆଜି ଦିନଟି ଖୁବ୍ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଦେହ ଓ ମନ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ ।


ମିଥୁନ – ଆଜି ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ଦେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନାନା ଜଟୀଳ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଆୟ ଉତ୍ତମ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖି ହେବେ ।


କର୍କଟ- ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଆଦୌ ଭଲ ନୁହେଁ । ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ । ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗେଇବେ ।


ସିଂହ – ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଦେହ ମନ ଆଦୌ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ । ବ୍ୟୟର ସ୍ରୋତ ବହି ଚାଲିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ରହିବେ ।


କନ୍ୟା – ଆଜି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ଅଟେ । ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ । ଚାକିରୀରେ ସୁସ୍ଥତା ବୋଧ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ଖେଳ କୁଦ ରେ ମନ ଦେବେ ।


ତୁଳା – ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଆଜି ଶୁଭ ଫଳ ଦାୟକ ହେବ । ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଠପଢା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ।


ବିଛା – ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ସବୋତ୍ତମ ଶୁଭଫଳ ଦାୟକ ହେବ । ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଦୂର ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବେ ।


ଧନୁ – ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଦୌ ଭଲ ନୁହେଁ । ଦେହ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଯୋଗ । ଚାକିରୀରେ ଦୁଃସାହସ ନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।


ମକର – ଆଜି ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ । ଦେହ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବିବାଦ ଜଡିତ ନ ହେବା ଶ୍ରେୟ ଅଟେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ଥଣ୍ଡାଜାତୀୟ ରୋଗ ଲାଗି ରହିବ ।


କୁମ୍ଭ – ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ । ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଘର ତିଆରି କାମରେ ଆଗେଇବେ । ପିଲାମାନେ ଖେଳ କୁଦ ପ୍ରତି ଅଧିକା ମନ ଦେବେ ।


ମୀନ – ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଯୋଗ ଅଛି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ରହିବେ ।

   Related Posts