AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

୧୪ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ସୋମବାର

14/01/2019 at 11:12 AM

ମେଷ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ଦେଖା ଦେବ । ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ମନ ନିବେଶ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ।


ବୃଷ – ଦେହ ଓ ମନ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ ।


ମିଥୁନ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନାନା ଜଟୀଳ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଆୟ ଉତ୍ତମ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖି ହେବେ । ମହିଳାମାନେ ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ।


କର୍କଟ- ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ । ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗେଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ ।


ସିଂହ – ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଦେହ ମନ ଆଦୌ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ । ବ୍ୟୟର ସ୍ରୋତ ବହି ଚାଲିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ରହିବେ ।


କନ୍ୟା – ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ । ଚାକିରୀରେ ସୁସ୍ଥତା ବୋଧ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କ୍ଷତି ସମାନ ରହିବ ।


ତୁଳା – ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଠପଢା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ ।


ବିଛା – ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ । ଦୂର ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତି ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବେ ।


ଧନୁ – ଦେହ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଯୋଗ । ଚାକିରୀରେ ଦୁଃସାହସ ନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ପଦ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗ ଅଛି ।


ମକର – ଦେହ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବିବାଦ ଜଡିତ ନ ହେବା ଶ୍ରେୟ ଅଟେ । ବିଦ୍ୟାର ପ୍ରତି ଯୋଗିତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ ।


କୁମ୍ଭ – ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ । ଆୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଘର ତିଆରି କାମରେ ଆଗେଇବେ । ପିଲାମାନେ ଖେଳ କୁଦ ପ୍ରତି ଅଧିକା ମନ ଦେବେ ।


ମୀନ – ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ରହିବେ । ଚାକିରୀରେ ସମ୍ମାନୀତ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ସହ ଯୋଗ ମିଳିବ ।

   Related Posts