AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

୧୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୯, ରବିବାର

13/01/2019 at 9:00 AM

ମେଷ – ଅନ୍ୟାୟର ପ୍ରତିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରୀତି ଲାଭର ସମୟ ଉପସ୍ଥିତ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ମନୋରମା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ।

ବୃଷ – ଗୁପ୍ତଧନ ସନ୍ଧାନ ପାଇବେ । ମନରେ ଗର୍ବ ଭାବ ଉଦ୍ରେକ ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ମିଥୁନ – ଋଣଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ନିଜ ସମ୍ମାନକୁ ଜଗି ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ଆଶଙ୍କା ଅଛି । ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି ନିଧିପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ- ସୁ-ସମାଚାର ପାଇ ପାରନ୍ତି । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ-ମନାନ୍ତର ଘଟିପାରେ । ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ସିଂହ – ଅର୍ଥାଭାବ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଅର୍ଥାଭାବଦୂର କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା – କୁ-କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ । ମନ ଆକୁଳିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଅର୍ଜିତ ଧନରେ ଜୀବନ ନିର୍ବାହ କରିବାର ଶପଥ ନେବେ ।

ତୁଳା – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ସାଧନ କରିପାରନ୍ତି । ସୁଖ-ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ । ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ନାନା ବିଭବରେ ମଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରି ଆତ୍ମ ତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ଧନକ୍ଷୟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦିନଟି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ।

ଧନୁ – ଅତିଥି ଚର୍ଚ୍ଚା ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି । ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ହେବ ।

ମକର – ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିନା ବାଧାରେ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ । କୁଶଳ ସମାଚାର ପାଇ ଉତ୍ଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପରୋପକାର କରି ଆତ୍ମତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ନିଜ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନୁକମ୍ପା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ସାମାଜିକ ସଂପର୍କ ଦୃଢୀଭୂତ ହେବ । ସୁଖପ୍ରାପ୍ତି ହେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ନିଜେ ଅପବାଦ ପାଇ ଅନ୍ୟ ମୁଣ୍ଡରେ ଦୋଷ ବୋଳି ଦେବେ ।

   Related Posts