ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ‘ଦୁଇ ପଇସା’ର କହି ଫସିଲେ ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୋଇତ୍ରା, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ନିନ୍ଦା

9/12/2020 at 4:32 PM

କୋଲକତା ୯।୧୨: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟ ମହୁଆ ମୋଇତ୍ରା ମଙ୍ଗଳବାର ଦୁଇଟି ପ୍ରମୁଖ ବେଙ୍ଗଲୀ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ବୟକଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେହି ଦୁଇଟି ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦୁଇ ପଇସାର ବୋଲି କହିଥନ୍ତି । ମୋଇତ୍ରାଙ୍କ ଏହି ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ କ୍ଷୋଭ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରବିବାର ରାଜ୍ୟର ନାଦିଆ ଜିଲ୍ଲାର ଗୟେଶପୁରରେ ଦଳର ଏକ ବୈଠକ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମହୁଆ ମୋଇତ୍ରା କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଦେଖି ନିଜ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ସେହି ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହାକୁ କେହି ଜଣେ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ କହୁଥିଲେ କିଏ ଏହି ଦୁଇ ପଇସାର ପ୍ରେସ୍ କୁ ଏଠାକୁ ଡକାଇଛି । ଏମାନଙ୍କୁ ବୈଠକ ସ୍ଥଳରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଉ । ଆମ ଦଳର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଏମିତି ଲୋକଙ୍କୁ ଟିଭିରେ ନିଜ ମୁହଁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ବନ୍ଦକୋଠରୀ ବୈଠକରେ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରିତ କରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

କୋଲକତା ପ୍ରେସ୍ କ୍ଲବ୍ ଟିଏମସି ସାଂସଦଙ୍କ ଏହି ବୟାନର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସାଂସଦ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସାରା ରାଜ୍ୟର ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁରୁଣା ଦୁଇ ପଇସାର କଏନ ଫଟୋ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ ଟିଏମସି ବିରୋଧରେ କଡା ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts