oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଲଭ୍‌ଷ୍ଟୋରୀ, ବିବାହର ୪୮ଘଣ୍ଟା ପରେ ତଲାକ୍ : ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

28/04/2019 at 12:02 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ ୨୮|୪: ଆଜିକାଲି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଏବଂ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମଠାରୁ ଯୁବପୀଢି ଅଧିକ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଆପ୍ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲାଗିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଏହା ହଟିଯାଇଛି । ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ବିବାହର ୪୮ଘଣ୍ଟା ପରେ ତଲାକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଆସିଥିଲା ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗୁଜୁରାଟ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ । ଜଣେ ୨୧ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଟିକ୍‌ଟକ୍ ଆପ୍‌ରେ ଜଣେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓଙ୍କୁ ଲାଇକ୍ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବ୍ୟୁଟିସିଆନ୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ । ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ଯୁବକଙ୍କ ସେହି ଲାଇକ୍ ପରେ ଉଭୟେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଫଲୋ କରିଥିଲେ । ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଟିଂରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହିଭଳି କିଛିଦିନ କଥାବାର୍ତ୍ତା ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମ ନିବେଦନକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସଂପର୍କ ଗଭୀର ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ସାରା ଜୀବନ ବିତାଇବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଉଭୟେ କାହାକୁ କିଛି ନକହି ଲୁଚିଛପି ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିହାହ ପରେ ଉଭୟ କୋର୍ଟରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ଯିଏ ଯାହା ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇନଥିଲେ ଏବଂ ମେସେଜର ରିପ୍ଲାଏ ମଧ୍ୟ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ରାଗରେ ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ୍ ୧୮୧ କୁ ଫୋନ୍ କରି ସହାୟତା ମାଗିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ୍ ଟିମ୍ ଉଭୟଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡକାଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର କିଛି ଲାଭ ହୋଇନଥିଲା । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଲାକ ଦେବା ପାଇଁ ଆଡି ବସିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଯୁବତୀ ତଲାକ୍ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ବିବାହ ପଞ୍ଜୀକରଣ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମାତ୍ର ୪୮ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts