scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୨୫ରେ ରାହୁଲଙ୍କ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି, ଆରମ୍ଭ ହେଲା କଂଗ୍ରେସର ସଙ୍କଳ୍ପ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମାବେଶ ରଥ

23/01/2019 at 4:22 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୩|୧: ୨୫ ରେ ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ପହଁଚିବା ପରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଏକ ବିରାଟ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମିମାନେ ତମାଣ୍ଡୋ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଛୋଟି ନେବେ । ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ରାହୁଲଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ତମାଣ୍ଡୋମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି  ଏସପିଜି ଓ କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ।

ଓଡିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ । ଏଥିପାଇଁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ବୁଲିଲାଣି ସଙ୍କଳ୍ପ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମାବେଶ ରଥ । ଏହି ରଥକୁ ବୁଧବାର କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ଏଆଇସିସି ସମ୍ପାଦକ ରୁଦ୍ର ରାଜୁ । ଆଜିଠାରୁ ଏହି ରଥ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ବାଣ୍ଟିବ। ଏହା  ସହିତ ୨୫ ତାରିଖରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କ  ସମାବେଶକୁ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆସିବାପାଇଁ ଆହ୍ବାନ କରିବ । ଏହି ରଥରେ ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର ସାସନ କାଳ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ନିତି ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ଚାଷୀ ମାରଣ ନିତି ସହିତ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ କିଭଳି ଏହି ଦୁଇ ସରକାର ଭକୁଆ ବନାଉଛନ୍ତି ତାହାର ବିରୋଧରେ ଜନ ସଚେତନ କରିବ ।

ସେପଟୋ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଦେଖି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ତାକୁ କଡା କଡି କରାଯାଇଛି । ବୁଧବାର ସକାଳୁ ତମାଣ୍ଡୋ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ନିଜ ଅକ୍ତିଆରକୁ ନେଇଛି ଏସପିଜି । ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ଷ୍ଟେଜ ବ୍ୟାରିକେଟ ଓ ରାହୁଲ ଆସି କେଉଁଠାରେ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ସେ ସ୍ଥାନ ନିରୁପଣ କରିଛି ଏସପିଜି । ଏଥି ସହିତ କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ଆଡିସିନାଲ କମିସନର ଓ ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଆସିବାକୁ ଥିବା ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାର ଗାଡି ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନ ଓ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ନ ରାସ୍ତାକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ରାହୁଲଙ୍କ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ , ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ , ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ , ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ  ସମେତ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମି ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପୁର୍ବରୁ ରାହୁଳଙ୍କ ଓଡିଶା ଗସ୍ତ ନିସ୍ତିତ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମିମହଲରେ ଉସ୍ଶାହ ଆଣିବ

   Related Posts