Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସଚ୍ଚିବାଳୟରେ ବାଘ କେମିତି ପଶିଲା ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଭିଡିଓ

5/11/2018 at 9:01 PM

ଗାନ୍ଧୀନଗର ୫|୧୧: ସଚ୍ଚିବାଳୟରେ ବାଘ । ଗୁଜରାଟ ଗାନ୍ଧିନଗରରେ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟ ଭିତରେ ପଶି ଯାଇଥିଲା ଚିତାବାଘ । ଆଜି ବଡି ଭୋରରୁ ଗେଟ୍ ତଳେ ଥିବା ଫାଙ୍କ ଦେଇ ଚିତାବାଘ ପଶି ଯାଇଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସଚିବାଳୟର ହାଇ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଜୋନ୍ ଭିତରେ ଚିତାବାଘ ପଶି ଯାଇଛି । ଶହେରୁ ଅଧିକ ବନ କର୍ମଚାରୀ ତାକୁ ଠାବ କରିବା କାମରେ ଲାଗିଥିଲେ । ସଚିବାଳୟର ଗେଟ୍  ନମ୍ବର ୭ ତଳେ ଥିବା ଅଳ୍ପ ଟିକିଏ ଫାଙ୍କରେ ଚିତାବାଘ ଗଳି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଗୁଜରାଟ ଷ୍ଟେଟ ରିଜର୍ଭ ପେଲିସର ଜଣେ ଯବାନ ଏହା ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସଚିବାଳୟ ପରିସରରେ ବାଘ ଥିବାରୁ ଭିତରକୁ କୌଣସି କର୍ମଚାରୀ ବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଛଡା ଯାଇନଥିଲା । ରାଜଧାନୀ ଗାନ୍ଧିନଗରର ୫୦କିଲୋମିଟର ଭିତରେ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ଥିବାରୁ ଏଠାରୁ ଚିତାବାଘ ଚାଲି ଆସିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts