ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ମାଲାମାଲ୍‌ ହେଲେ ‘Tiger-3’ ମେକର୍ସ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂରେ ପୁରା କଲେକସନ୍‌

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 11, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୧୧: ଦୀପାବଳିରେ ଫ୍ୟାନ୍ସକୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେବେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ । ଏନେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ । ନଭେମ୍ବର ୧୨ ହେଉଛି ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଐତିହାସିକ ଦିନ । ସେହି ସିନ ସଲମାନ ଟାଇଗର ଭାବରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ଗର୍ଜନ କରିବେ । ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାର ପୁଣିଥରେ 'ଟାଇଗର-୩'ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଛି ​​।  ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଗତ ରବିବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛିଏହି ଫିଲ୍ମର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ । ଏହି  ବୁକିଂରେ ଫିଲ୍ମଟି ବହୁତ ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛି।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 'ଜୱାନ୍', 'କେଜିଏଫ୍ ୨', 'ପଠାନ୍' ଏବଂ ଏପରିକି ଚଳିତ ବର୍ଷର ଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ଆଦିପୁରୁଷର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ 'ଗଦର ୨'ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏବେ ଖବର ହେଉଛି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଛୁଇଁଛି ।  ସେ ଟିକେଟ କିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ୫,୪୯,୯୮୮ ଟିକେଟ୍ ହିନ୍ଦୀ 2D ଫର୍ମାଟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି। ଫଳସ୍ୱରୂପ ୧୫.୫୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଛି। ତେଣୁ, ୯୫୫୪ ଟିକେଟ୍ ହିନ୍ଦୀ IMAX 2D ଫର୍ମାଟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲା ।

wp:html
/wp:html

ହିନ୍ଦୀ 4DX ଫର୍ମାଟରେ ୨୮୩୯ ଟିକେଟ୍, ହିନ୍ଦୀ ICE ଫର୍ମାଟରେ ୧୨୨ ଟିକେଟ୍, ତେଲୁଗୁ 2D ଫର୍ମାଟରେ ୨୧୦୪୯ ଟିକେଟ୍, ତାମିଲ 2D ଫର୍ମାଟରେ ୩୦୯୮ ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କେବଳ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ନୁହଁନ୍ତି ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। 'ଟାଇଗର-୩'ରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ମିନିଟ ୨୨ ସେକେଣ୍ଡ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଶୁତୋଷ ରାଣା ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ 'ଜୱାନ' ଏବଂ 'ପଠାନ'ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ କି ନାହିଁ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/dharmendra-met-uttar-pradesh-chief-minister-yogi/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/dharmendra-met-uttar-pradesh-chief-minister-yogi/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.