previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ଜମି ବିବାଦକୁ ନେଇ ୩ ଥର ବିଧାୟକଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା, ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ

6/09/2020 at 10:44 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୬/୦୯: ଜମି ବିବାଦ ପାଇଁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ। ତ୍ରିକୋଲିଆ ଗାଁରେ ଜମି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଗୁଣ୍ଡା ଲଗାଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ବିଧାୟକ ନିର୍ଭେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ୩ ଥର ବିଧାୟକ ହୋଇଥିଲେ।  ୧୯୮୯, ୧୯୯୧ ଓ ୧୯୯୩ରେ ବିଧାୟକ ହୋଇଥିଲେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରିର ପାଲ୍ଲିଆ ସଟ୍‌ରୁ ବିଧାୟକ ହୋଇଥିଲେ ନିର୍ଭେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର।

ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜିବ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଥିବା ଏକ ଚାଷ ଜମିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଧେଶ୍ୟାମ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଏହି ଜମିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥିଲା । ତେବେ​‌ ଏହି ମାମଲା ଏବେ କୋର୍ଟରେ ବିଚାରଧୀନ ରହିଛି।

ରବିବାର ଦିନ ୫୦-୬୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି ରାଧେଶ୍ୟାମ ଜମି ଉପରେ କବଜା କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲା। ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ନିର୍ଭେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତେବେ​ ରାଧେଶ୍ୟାମ ଡକାଇଥିବା ଗୁଣ୍ଡା ନିର୍ଭେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅ ସଞ୍ଜିବ । ତେବେ ସେମାନେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣକୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts