scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରୁ ୩ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁବିଲ ମଝିକୁ ଡ଼ାକିନେଲା ଯୁବକ, ଶୁଣିବେ ତ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେଇଦେବେ ହାତ

12/01/2019 at 8:02 PM

ବରେଲୀ ୧୨/୧-ପ୍ରାଇମେରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ୩ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡ଼ାକିନେଲା ଯୁବକ । ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏ ବାବଦରେ ସ୍କୁଲପିଲା ମାନେ କହିବା ପରେ କଣ ହେଲା, ତା ପରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ବରେଲିର ଭୋଜିପୁରା ଅଂଚଳରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନିୟ ଘଟଣା । ସ୍କୁଲରେ ଖେଳଛୁଟିରେ କିଛି ଛାତ୍ରୀ ଟ୍ୟୁବଓ୍ଵେଲ ପାଖକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ପାଣି ପିଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜନେ ଯୁବକ ଟ୍ୟୁବଓ୍ଵେଲ ପାଖରେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ପଇସା ଲୋଭ ଦେଖାଇ ତା ସହିତ ଯିବାକୁ କହିଥିଲା । ଛାତ୍ରୀମାନେ ତା ପଛେପଛେ ବିଲ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିବାର କିଛି ଛାତ୍ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।

ତା ପରେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ସ୍କୁଲ ପିଅନକୁ ପଠାଇଥିଲେ । ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ର ସେହିଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଲମଝିକୁ ନେଇ ଖରାପକାମ କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ରକୁ ଛାଡ଼ିଦେବାକୁ ନେହୁରା ହେଲେ ବି ଛାଡ଼ି ନଥିଲା । ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସ୍କୁଲର ପିଅନ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଲମଝିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ।

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏହିଘଟଣା ବାଦରେ ଥାନାରେ ଜଣାଇବା ପରେ ଥାନାଧିକାରୀ ଡ଼ାଲଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁକରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ରାଜେଶ ସିଂ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts