ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

୩ ନିଖୋଜ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର

30/06/2022 at 5:10 PM

ରାଉରକେଲା ୩୦।୬: ରାଉରକେଲା ମାଲଗୋଦାମ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୩ ନିଖୋଜ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଗତ ମେ ମାସ ୨୮ ତାରିଖରେ ତିନି ନାବାଳକ ମାଲଗୋଦାମ ଅଂଚଳର ଏକ ଦୋକାନରୁ ଦୋକାନୀ ନଥିବା ସମୟରେ  ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ପିଇଥିଲେ । ଦୋକାନୀ ଆସି ୩ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ କହିବାକୁ କହିବାରୁ ତିନି ନାବାଳକ ଭୟରେ ରାଉରକେଲା ଗୁଣୁପୁର  ରାଜ୍ୟରାଣୀ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ବସି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ୩ ନାବାଳକ ଘରକୁ ନଫେରିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ୨ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ ଗତ ମେ’ ୩୧ ତାରିଖ ରାତିରେ ଉଦିତ ନଗର ଥାନାରେ ନିଖୋଜ ନେଇ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସମ୍ବଲପୁର ଷ୍ଟେସନରେ ଆରପିଏଫ ୩ ନାବାଳକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ୩ ନାବାଳକ କିହି ସଠିକ୍ କହି ନପାରିବାରୁ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଆରପିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ଆଉ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଆରପି     

୩ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ରଖି ତିନି ନାବାଳକଙ୍କ ଠିକଣା ଖୋଜୁଥିଲା । ଆଉ ଏ ଭିତରେ ରାଉରକେଲା ଜିଆରପି ସହ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଆରପି ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରୁ ରାଉରକେଲା ଉଦିତନଗର ପୋଲିସ ୩ ନାବାଳକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ଉଦିତନଗର ପୋଲିସ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ୩ ନାବାଳକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts