ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ବେପାର ଲାଗି ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ, ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶାଡିଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଗାଁ ମହିଳା

9/11/2022 at 1:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୯।୧୧ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲେ ମହିଳା । ପୋଲିସ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଗ୍ରାହକକୁ ବାନ୍ଧି ପକାଇଲେ ଗାଁର ମହିଳା । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ପମ୍ପାଲୋ ପଞ୍ଚାୟତ କୁଳନ୍ତିରା ଗାଁରୁ ଆସିଛି ଏପରି ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କୁଳନ୍ତିରା ଗାଁକୁ ୩ ଯୁବକ ବାରମ୍ବାର ଆସୁଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦେଖି ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଗାଁର ମହିଳା । ପରେ ୩ ଯୁବକଙ୍କୁ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଗାଁକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ ମହିଳା । ଏଥିରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ନିଶାଡିମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ଏକାଠି ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ । ପଚରାଉଚରା ପରେ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର କିଣିବା ପାଇଁ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିବା କହିଥିଲେ । ପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଓ ସେମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବାଇକକୁ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି । ମହିଳାମାନେ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ୩ ଦିନ ତଳେ ବାଲିପାଟଣା ପୁଲିସ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳା ଜହର ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

   Related Posts