AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଗୁଲମର୍ଗ ସ୍କିଂ ରିସର୍ଟରେ ହିମସ୍ଖଳନ, ଫସିଲେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଟୁରିଷ୍ଟ
  • ||
  • ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ଜେ.ପି ଦାସ କରିବେ ତଦନ୍ତର ତଦାରଖ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ଟ୍ୱିନସିଟିର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ବଜେଟ୍: ସୁନା-ରୁପା, ସିଗାରେଟ୍ ମହଙ୍ଗା, ଶସ୍ତା ହେଲା ଟିଭି ଉପକରଣ ଓ ସାଇକେଲ୍, ଖେଳନା
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଅଟୋ, ୯ ଆହତ
  • ||

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଫେକ୍‌ ପାସପୋର୍ଟ ସହ ୩ ବିଦେଶୀ ଗିରଫ, କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କରୁଥିଲେ ଠକେଇ

17/12/2022 at 8:04 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୧୨: ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ  ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ନକଲି ପାସପୋର୍ଟ ମିଳିଛି। ନୋଏଡାର ଥାନା ବିଟା-୨ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଏବଂ ସାଇବର ସେଲ ନାଇଜେରିଆ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ତିନିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଯେଉଁମାନେ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ କମ୍ପାନୀ ନାମରେ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ଣ୍ଣେଲଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ ଏକ କୋଟି ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଠକିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ପୋଲିସ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନକଲି ପାସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ମାଧ୍ୟମରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯେ ସେମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ନକଲି ପାସପୋର୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ କାହିଁକି ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ସଦସ୍ୟମାନେ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିନିଧୀ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ମୂଲ୍ୟରେ ଔଷଧ କିଣିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲା।

ଡେପୁଟି କମିଶନର ଅଫ୍ ପୋଲିସ୍ (ଜୋନ୍ ତୃତୀୟ) ଅଭିଷେକ ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାରୁ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ ବିଟା-୨ ଏବଂ ଗ୍ରେନୋ ସାଇବର ସେଲ୍ ତିନି ନାଇଜେରିଆ ନାଗରିକ ଇକ ଉଫେରେମୁକେ, ଏଡୱିନ୍ କଲିନ୍ସ ଏବଂ ଓକୋଲୋଇ ଡାମିଆନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ ଏହି ସୂଚନା ପାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ‘ଅବବଟ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ୍ସ’ କମ୍ପାନୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିନିଧୀ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ସ୍ତନ କର୍କଟ ପାଇଁ ଔଷଧ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ଣ୍ଣେଲଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ୧ କୋଟି ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମ୍ୟାଟ୍ରିମୋନିଆଲ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି। ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଭିସା ଏବଂ ପାସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ନଥିଲା।

   Related Posts