ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆସିଲା କରୋନା ଚିଠି ! ‘ସମସ୍ତଙ୍କ ଘର ଫାଟକରେ କରୋନା, କାହାରିକୁ ଜୀବିତ ଛଡାଯିବନି’

20/04/2020 at 12:54 PM

ଗୁରୁଦାସପୁର ୨୦।୪: ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଏବେ କରୋନା ସଙ୍କଟ । ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛି । ପଞ୍ଜାବ ଜିଲ୍ଲା ଗୁରୁଦାସପୁର ବେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟର ବାତ୍ତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଲୋକମାନେ ସେହି ଭୟରୁ ବାହାରି ପାରିନଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଭୟ ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି । ଏହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ମୌଲାନା ଆକବରଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ଚିଠି ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଚିଠିଟି ପଞ୍ଜାବୀ ଭାଷାରେ ଲେଖାହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଚିଠିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ମୌଲାନା ଆକବରଙ୍କ ଲୋକ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଯେତେ ସତର୍କ ହୋଇ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଫାଟକରେ କରୋନା ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଠାରେ କାହାରିକୁ ବି ଜୀବିତ ଛଡାଯିବନାହିଁ ।

ଏହାର ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ସିଭିଲ ଏବଂ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି ସେହି ଚିଠିଟିକୁ ଜବତ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିର ଫୁଟେଜ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଗାଁର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଘରକୁ ସାନିଟାଇଜ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଚିଠିଟିକୁ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫିଙ୍ଗି ଥିବାର ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts