oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଜେଲରେ ପୁଣି ଜଣେ କଏଦୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ IDCO ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢାଉ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଏକତା କପୁରଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ଗିରଫ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କଲେ ବିହାର କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ମିଠା , ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଏହାର ଭିଡିଓ…

12/01/2022 at 8:54 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୨।୦୧ : ସାଧାରଣତଃ ମିଠା ଖାଇବାକୁ ସମସ୍ତେ ଭଲପାଆନ୍ତି । ଛୋଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ ଯାଏଁ ସମସ୍ତ ମିଠା ପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ହେଉ କିମ୍ବା ବିବାହ ଉତ୍ସବ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଉତ୍ସବରେ ମିଠା ନହେଲେ କାମ ଚଳେନି ।  ସବୁଟାରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମିଠାର ଚାହିଦା ରହିଛି ଚାହିଦା । କିଛି କିଛି ଲୋକ ମିଠା ଖାଇବା କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି ସେମାନେ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ମିଟାରେ କେତେ ଦାମ୍‌ ରହିଛି । ହେଲେ ଏମିତିରେ ଯଦି କୌଣସି ମିଠାର ଦାମ ଏତେ ଅଧିକ ଶୁଣିଲେ ହୁଏତ ଆପଣ ରାଗି ପାରନ୍ତି ନହେଲେ ଆଶ୍ବର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ତେବେ ଏଭଳି ଏକ ଦାମୀ ମିଠା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ମିଠାର ବିଶେଷତ୍ୱ ହେଉଛି ଏହାର ଦାମ ଦାମ । ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ବାର ବାର ଭାବିବେ । କାରଣ ଏହି ମିଠାର ଦାମ କିଲୋ ପ୍ରତି ରହିଛି ୧୬ ହଜାର ଟଙ୍କା । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ଏହା ସହ । ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହି ମିଠାରେ ଏପରି କ’ଣ ରହିଛି ଯେ ଏହାର ଦାମ ଏତେ ଅଧିକ । ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ମିଠା କୌଣସି ସାଧାରଣ ମିଠା ନୁହେଁ ଏହା ଉପରେ ହୋଇଛି ସୁନାର ପ୍ଲେଟେଡ୍ । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୋକାନୀ ଜଣକ ମିଠାରେ ସୁନା ଚଢ଼ାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଭିଡିଓରେ ମିଠା ତିଆରି କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରତି ମିଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁନାର ପ୍ଲେଟେଡ୍ ପକାଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଚକଚକ୍ କରୁଥିବା ସୁନା ଯେତେବେଳ ମିଠା ଉପରେ ରଖାଯାଉଛି ତାହାର ଆକର୍ଷଣ ଆହୁରି ବଢ଼ିଯାଉଛି । ତେବେ ଏହାର ଦାମ ମିଠାପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ହୁଏତ ଏହା ଅଧିକ ଲାଗିପାରେ । ହେଲେ ଏହା କାଇବାକୁ ଟିକ୍‌ ସେହିପରି ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ହୋଇଥିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୁଧା ୮ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍‌ ମିଳି ସାରିଲାଣି ।

   Related Posts