ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ସ୍ୱପ୍ନିଲ ସିନ୍ଧେ ଏବେ ସାୟଶା ସିନ୍ଧେ : ପୁଅରୁ ଝିଅ ହେଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ଫେମସ୍ ଫେସନ୍ ଡିଜାଇନର

4/10/2021 at 3:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୧୦: ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଓମେନ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସ୍ୱପ୍ନିଲ ସିନ୍ଦେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ନାମ ଏବଂ ଚେହେରା ସହିତ ଦୁନିଆରେ ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱପ୍ନିଲ ସିନ୍ଦେ ମାତ୍ର ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସାୟଶା ସିନ୍ଦେ ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି। ନିଜର ପରିଚୟ ବଦଳାଇବା ପରେ ସାୟଶା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ମନ କଥା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ନିଜକୁ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ଦେବା ପରେ ସାୟଶା ଇଣ୍ଟ୍ରାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ସାୟଶା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପିଲାଦିନରୁ ମୁଁ ଏକା ବଞ୍ଚିବା, ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଅନେକ ଚାପ ସହିଛି। NIFT ରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥିଲା, ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁଁ ମୋର ସତ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସାହସ ପାଇଲି, ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିରେ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି ଅଟେ। ମୁଁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ। ମୁଁ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଓମ୍ୟାନ୍।”

ସାୟଶା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜ ଦିନରେ ସମସ୍ତ ପୁଅ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହୁଥିଲେ। କାରଣ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଥିଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ଏକ ଏପରି ସତ୍ୟରେ ବଞ୍ଚୁଥିଲି ଯାହା ମୋର ନୁହେଁ। ମୁଁ ସେହି ଜୀବନରେ ବହୁତ ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି। ଏକ ଜୀବନ ମୋତେ ପ୍ରତିଦିନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡୁଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସାମାଜିକ ଆଶା ଏବଂ ଆଦର୍ଶ ପୂରଣ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ମୁଁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଦେଖିଛି। ଯାହା ମୁଁ କେବେ କଳ୍ପନା କରି ନ ଥିଲି।’

   Related Posts