previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

୧୭ ବର୍ଷର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ

3/04/2019 at 3:32 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୩|୪: ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ଆଉ ବୟସ କେବଳ ଏକ ସଂଖ୍ୟା । ଏକଥା ବାରମ୍ବାର ପ୍ରମାଣିତ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ। ସିନେମା ଓ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଋତୁ ବଦଳିବା ଭଳି ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବଦଳିବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । କଳାକାରମାନେ ନିଜ ରିଲେସନସିପକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜଠୁ ଯଥେଷ୍ଟ ବଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବା ଏକ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ପରିଣତ ହେଲାଣି।
“ନୀର ଭରେ ତେରେ ନୈନା” ଧାରାବାହିକର ପପୁଲାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିମ ଶେଖ୍‌ ଏବେ ଏମିତି ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକରୁ ହିଁ ରିମଙ୍କୁ ପପୁଲାରିଟି ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।
୨୦୦୨ ମସିହା ସେପଟେମ୍ୱର ମାସରେ ମୁମ୍ୱାଇରେ ରିମଙ୍କ ଜନ୍ମ । ଏବେ ରିମଙ୍କୁ ୧୭ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ପୁରିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏଇ ବୟସରେ ସେ ତାଙ୍କ ରିଲେସନସିପକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ରିମ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଏବେ ସିରିୟସ ରିଲେସନସିପରେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ସେହବାନ ଅଜିମ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ । ସେହବାନ ଓ ରିମ “ ତୁଝସେ ହି ରାବ୍‌ତା” ଧାରାବାହିକରେ ଏକା ସହ କାମ କରନ୍ତି । ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦୁହେଁଙ୍କ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସେହବାନ ଅଜିମଙ୍କୁ ୩୩ ବର୍ଷ ବୟସ।
ରିମ ଶେଖ୍‌ ୬ ବର୍ଷରୁ ଅଭିନୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।   

   Related Posts