vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

୨୦୨୨ ଜୁନ୍‌ରେ ଚମକିବ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ପ୍ରଚୁର ଧନ-ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭର ରହିଛି ଯୋଗ

28/05/2022 at 10:31 AM

ଜୁନ୍ ୨୦୨୨ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ମାସ ଅଟେ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ମାସରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ୫ଟି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି ଏହି ମାସରୁ ବକ୍ରି ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର, ଶୁକ୍ର ଆଦି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ଏହି ଗ୍ରହ ଗୋଚରର ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ । କାଇବ । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ରହିବ । ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ମେଷ ରାଶି :

ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଜୁନ୍ ୨୦୨୨ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ମାସରେ ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ । କିଛି ଲୋକଙ୍କର ବିଦେଶରେ ଚାକିରୀ କରିବା ସ୍ବପ୍ନ ପୂରା ହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି :

ଜୁନ୍ ୨୦୨୨ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେବ । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଅର୍ଥଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ଅଟକିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ବ ନିର୍ବାହ କରିବା ପରେ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ନୂଆ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରେ । ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଘର-ପରିବାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ । ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି :

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଜୁନ୍ ୨୦୨୨ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ଫଳ ଦେବ । ଚାକିରୀ ବଦଳାଇବେ କିମ୍ବା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ସେହିଭଳି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ, ​​ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

   Related Posts