ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆଜି ଏବଂ ଆସନ୍ତା କାଲି ଏହି ୯ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଖୋଲିଯିବ ଭାଗ୍ୟ : ମିଳିବ ଅଜସ୍ର ଧନ ଏବଂ ପ୍ରେମ

21/11/2019 at 11:49 AM

ଆଜି ଏବଂ ଆସନ୍ତା କାଲି ଏହି ୯ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଯିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

ସିଂହ ,ଧନୁ,ବିଛା – ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୃ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଜୀବନରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ବାରା କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ  ପ୍ରକାର ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ବାରମ୍ବାର କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ୍ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବେ। ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ କେଉଁଠି ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ କରି ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା,କୁମ୍ଭ,କର୍କଟ – ଘରେ ସୁଖ,ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଧନ ଆସିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରି ଦେଖାଇବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରଗତି ପଥକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ।

ମିଥୁନ,ମକର ,ତୁଳା – ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଧନ ଲାଭର ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସାବଧାନତାର ସହ ଗାଡ଼ି ଚଲାଇବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସକାଳେ ଉଠି ଶିବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଭଲ ରହିବ।

   Related Posts