scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସହିପାରନ୍ତି କ୍ଷତି, ଜାଣନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତିବ କିପରି

21/02/2020 at 10:52 AM

ମହାଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ମହାଦେବ ଶିବଙ୍କର ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିବା ଦ୍ବାରା ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସୁଃଖ-ସମୃଦ୍ଧି ଆସିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି । ଏହି ଶିବରାତ୍ରିରେ କିଛି ଲାଭର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଏହି ଯୋଗ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରଣ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ ।

ଏହି ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ମୁଖ୍ୟତଃ ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।  ଏହାର କୁପ୍ରଭାବରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ କିଛି ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିପାରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି :

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବା ଜରୁରୀ । ଏହି ସମୟରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଧନ ହାନି ହୋଇପାରେ । କ୍ରୋଧରେ କାହା ସହ ଝଗଡ କରିପାରନ୍ତି । ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

ଉପାୟ- ଏଥିରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଫଳରଶରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଅଭିଷେକ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣ କୁପ୍ରଭାବରୁ ବର୍ତ୍ତିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବନାହିଁ ।

ଧନୁ ରାଶି :

ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ । ଏହାସହ କିଛି ଶାରିରୀକ ପୀଡା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ମାଂସପେଶୀରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଉଦାଶୀନତା ରହିବ ।

ଉପାୟ- ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନମସ୍କାର କରିବା ଉଚିତ୍ । ସକାଳୁ ଉଠି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦର୍ଶନ କରିବା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେଥିରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ନିକଟ ସଂପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋକ୍କା ଦେଇପାରନ୍ତି । କୃଷକମାନଙ୍କୁ ଫସଲ ହାନି ଏବଂ ପଶୁ ହାନି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି ।

ଉପାୟ- ଏହି ସମୟରେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ-ଦକ୍ଷିଣା ଦେବା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଦାୟକ ହେବ । ନିଜ ସକ୍ଷମ ଅନୁଯାୟୀ ଅନ୍ନ ଦାନ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ ।

   Related Posts