ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବଢିବ ସମସ୍ୟା, କରିବାକୁ ପଡିବ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ସାମ୍ନା

26/08/2021 at 2:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୮ : ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିରେ ପ୍ରଭାବିତ ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ । କୋର୍ଟ-କଚେରୀ ବିବାଦରେ ଫସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ –

ମକର ରାଶି- ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ମକର ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିପାରେ । ତେଣୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆଘାତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

କୁମ୍ଭ- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ।  

ପ୍ରତିକାର- ମକର ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ମା ସରସ୍ୱତୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।  ଶନି ଚଳିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ । ହନୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts