oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ଦୋକାନରୁ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

କୁମ୍ଭରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ

4/05/2022 at 8:00 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪।୦୫:  ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୧୨ଟି ରାଶି ରହିଛି । ଏହାର ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ଅନେକ ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ହେଲେ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ପାଇଁ ଖରାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପୁଅ ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । ୨୮ ଏପ୍ରିଲ  ଗୁରୁବାର ଦିନ ମକର ରାଶିରୁ ବାହାରି  କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜଗତ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ।  ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର କର୍ତ୍ତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମାନ ପ୍ରକାରର ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଆନ୍ତି । କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନରେ କାହା ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ତ ଆଉ କାହା ପାଇଁ କ୍ଷତି। ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମିଥୁନ ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଭାବ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ମିଥୁନ ରାଶି : – ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଖୁବ୍‌ ଲାଭ ହେଵ । ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।  ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଗତିରେ ଆଶା ଦେଖାଯିବ । ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି, କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ, ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି, ବାପାଙ୍କ ସୁଖ ଏବଂ ସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧି । କିନ୍ତୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ ତୃତୀୟ ଦୃଷ୍ଟି ଘରେ ରହିବ, ଯାହା ଅଧିକ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ହେବ ନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ । ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବାଧାର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସେତେ ହେବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେଥି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଶନି ଦେବଙ୍କ ସପ୍ତମ ଦୃଷ୍ଟି ଲାଗି ରହିବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଏହିପରି ଭାବରେ, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ହୋଇପାରେ । ଅଷ୍ଟମ ଦୃଷ୍ଟି ହେତୁ ଟିକିଏ ବାଧା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ଶୁଭ ମିଳିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : – ଶନି ଦେବଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ  ହେତୁ ସାମାନ୍ୟ ବାଧା ଆସିପାରେ । କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଫଳସ୍ୱରୂପ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମାସ୍ୟ ବାଧା ଅବରୋଧ ହେବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚର ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ କଳହର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ  ଦାନ୍ତ ସମସ୍ୟା, ଗଳା ସମସ୍ୟା ଋଣ ନେବା ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଜଣେ ସତର୍କତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ । ସାମାନ୍ୟ ମତଭେଦ ହେବ । ଶନି ଦେବଙ୍କ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ ।

   Related Posts