IPL ୨୦୨୩: ଓପନିଂରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଲୱା, ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି କରିବେ ଧମାଲ

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 29, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୦୩: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ତଥା ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ୍ ୧୬ । ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଘାଟିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ। ଏଥି ସହିତ ଆଇପିଏଲ୍ ୧୬ର ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହକୁ ଆୟୋଜନ କରିବା ପାଇଁ ଭାରତ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ)ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୩ର ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ପରଫମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

{"id":764935,"width":835,"height":468,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆଇପିଏଲର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ମଞ୍ଚରେ ନିଜର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଆସୁଛନ୍ତି ।ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଏଥର ଆଇପିଏଲ୍ ୧୬ର ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ କିପରି ରହିବ? ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ, ଗାୟକ ଅରିଜିତ ସିଂ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହରକୁ ରଙ୍ଗୀନ କରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାଉଥ ସିନେମାର ସୁପରଷ୍ଟାର ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ଏବଂ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲ୍ ଏବଂ ବଲିଉଡର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ । ଏହି ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ୍ ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଦୁଲୁକାଇ ଦେବେ। ଏହି ଖବର ଶୁଣି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.