ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ତାଜୁବ

9/10/2021 at 12:59 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୧୦: ଝିଅମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ନେଇ ବହୁତ ସଚେତନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେ ନିଜକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି। ସେହିପରି ଯଦି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ, ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ଲୁକ୍ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚେହେରା ଆଧାରରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜକୁ ମେଣ୍ଟେନ୍ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟୁଟି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

काजोल 

କାଜୋଲ:

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କାଜୋଲ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫିଲ୍ମ ବାଜିଗରରେ ଆଜି ଅପେକ୍ଷା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ନିଜର ରଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି।

शिल्पा शेट्टी 

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ:

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଦେଖି ଆଜି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ପରେ, ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ନିଜକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମେଡିକାଲ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ କରାଇଛନ୍ତି।

प्रियंका चोपड़ा 

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା:

ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆରମ୍ଭରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ସ୍କିନ୍ ହ୍ୱାଇଟ୍‌ନିଂ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ କରାଇଥିବା କୁହାଯାଇଛି।

दीपिका पादुकोण 

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ:

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଅନ୍ୟତମ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋରୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର । ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ରଙ୍ଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନିଜର ରଙ୍ଗ ବଢାଇବା ପାଇଁ ବହୁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts