ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ଆଜି ଠାରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି, ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

20/12/2019 at 3:05 PM

ଆଜିର ଦିନ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ। ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୭ଟି ରାଶିର ଲୋକେ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହା ସହ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଅସଫଳ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବା ସହ ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନରେ ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- ଆଜି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକେ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ରୂପରେ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଧନ ଲାଭ କରିବେ। ସାଙ୍ଗ ସାଥିଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା କରବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ମନ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ସହ ନକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା କରିବାଠାରୁ ଦୂରାଇ ରହିବେ।

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ ।ଶାରୀରିକ ରୂପରୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସାଙ୍ଗ ସାଥି ଓ ଗୁରୁଜନଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେବେ। ମେଷ ରାଶିର ଲୋକେ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୁଭ ରହିଛି। କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ବା କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍‌। କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରାଇ ରହିଲେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଖୁବ ଶୁଭ ରହିଛି। ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଛି। ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବା ସହ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବା ସହ ଧନ ଲାଭ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି- ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଖୁବ ଭଲ। ଅସୁସ୍ଥ ରହିବା ସହ ଅନେକ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଫାଇଦା ହେବ। ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପାରିବାରିକ କଳହର ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଘରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଗମନ ହେବ।  

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବେଶ ଶୁଭ ରହିବ। ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ଅସଫଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ସହ ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ ଓ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

ମୀନ ରାଶି- ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦାନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଜରୁରୀ। ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବା ସହ ଅସଫଳ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ।  

 

   Related Posts